Medewerker Events en Concerten in Vlaanderen

  • Dagdienst
  • 2200 - 1800

Is deze job iets voor jou?

  • Solliciteer nu
  • Solliciteer met WorkId
  • Stel een vraag
  • Solliciteer metWorkId

    • Meld u direct aan met uw WorkId-account.
    • Solliciteer met itsme
Terug
Solliciteer

Medewerker Events en Concerten in Vlaanderen

Solliciteer
  • Dagdienst
  • 2200 - 1800

De job

Wil jij graag meewerken aan de opbouw of afbraak van evenementen?Afhankelijk van jouw beschikbaarheden en wat jou boeit, kan je de handen uit de mouwen steken op verschillende events en concerten.Een greep uit het aanbod aan mogelijke opdrachten:

  • Opbouw en afbraak van van events, concerten
  • Constructies en plaatsingen van podia
  • Werken met een heftruck (enkel voor gebrevetteerde en ervaren heftruckbestuurders)

Werkregime

100%

Aanbod

What's in it for you?

  • Jij draagt jouw steentje bij aan zowel kleinere optredens tot de grote festivals hier in België
  • Daarvoor word je uiteraard goed verloond
  • En on top doe je dat samen met supertoffe mensen !

Interesse? Solliciteer snel en dan contacteren wij je zo snel mogelijk om jouw eerste werkdag in te plannen !

Jouw profiel

Wat verwachten wij van jou?

  • Je bent minstens 16 jaar oud
  • Voor jou is het genieten als je fysiek werk kan doen - opbouw, afbraak - allemaal even plezant
  • Om concerten en events in goede banen te kunnen leiden is het echt van groot belang dat wanneer je je opgeeft voor een bepaald event, dat je er ook bent zodat de klantenservice gegarandeerd kan blijven.

Vind je het leuk om met je vrienden samen te werken? Nog beter, vertel ze over deze opportuniteit en wie weet zorgen jullie wel voor de opbouw van het volgend aankomend concert!

Het bedrijf

Onze klant Roadrunner is een bedrijf gespecialiseerd in het organiseren van concerten en evenementen. Artiesten waar zij de afgelopen jaren de organisatie van verzorgd hebben: Adele, Olivia Rodrigo, Måneskin, Disney On Ice, Camille, 50 Cent, etc.Naast het organiseren van concerten en evenementen is het bedrijf ook de grootste verhuurfirma van tijdelijke terrein beschermingssystemen voor evenementen, festivals, ….(oa Graspop, Rock Werchter, Pukkelpop,...).Om dit allemaal in goede banen te leiden hebben ze een groot bestand aan medewerkers. Ze zijn dan ook op zoek naar mensen op wie ze kunnen rekenen en die ambitieus zijn in wat ze doen. Hou je van een uitdagende job? Aarzel dan niet en neem contact met ons!

Grootte

17 werknemers

Jouw contract

Vast Contract

Heb je een vraag? Stel ze aan Janice

In 5 stappen naar je nieuwe job

1.

Solliciteer

Solliciteer op een vacature of doe een spontane sollicitatie.

2.

Matching

We gaan aan de slag met je sollicitatie en bekijken of je motivatie en ervaring aansluiten bij de jobvereisten.

3.

Gesprek met Talentus

We begrijpen dat een cv niet alles zegt: we leren je kennen en testen waar je sterk in bent.

4.

Gesprek met IMPACT

Na je voorstelling volgt mogelijk een gesprek, daarna maakt de werkgever de finale keuze.

5.

Ondertekening contract

Je avontuur start nu, proficiat! Talentus zorgt dat alles vlot verloopt, van opstart tot verloning.