Delen
Is deze job iets voor jou?
- Solliciteer nu
- Solliciteer met WorkId
- Stel een vraag
-
-
Solliciteer metWorkId
- Meld u direct aan met uw WorkId-account.
- Solliciteer met itsme
-
De job
Onze ideale collega:
- Heeft ervaring met minstens één van bovenstaande take of in een soortgelijke rol;
- Beschikt over een goede kennis van onze producten, prijzen en sector;
- Heeft ervaring met een ERP-pakket zoals SAP;
- Is flexibel op vlak van taken, verplaatsing naar de verschillende filialen en werktijden;
- Ervaring met een heftruck is onontbeerlijk, indien geen attest, kan een opleiding ingepland worden;
- Is collegiaal en hulpvaardig;
- Kan zowel in team als autonoom werken;
- Is sociaal- en contactvaardig, kan zich gemakkelijk aanpassen aan verschillende situaties en persoonlijkheden;
- Heeft een proactieve mindset, ziet werk, neemt de zaken in handen en heeft een sterk verantwoordelijkheidsgevoel;
- Kan zich vlot uitdrukken in het Nederlands, kennis Frans is een sterke plus.
Werkregime
100%
Aanbod
Wie je bent is wat telt! De rest, daar zorgen we samen voor:
- We zorgen voor een grondige opleiding, zowel op vlak van administratie, magazijnwerk, klantgericht werken als op productkennis;
- Je krijgt een verantwoordelijke en gevarieerde job binnen een Belgisch bedrijf met bewezen stabiliteit waarbij je de vrijheid krijgt om initiatief te nemen & jouw stempel te drukken;
- Je ontvangt een competitief salarispakket in functie van je ervaring en competenties, aangevuld met extralegale voordelen zoals wagen, tankkaart/laadpaal, gsm, maaltijdcheques, hospitalisatie- en groepsverzekering, 12 extra vakantiedagen (gedeeltelijk collectief vastgelegd), opbouw van anciënniteitsdagen vanaf 5 jaar in dienst en een personeelskorting.
Jouw profiel
Als ideale kandidaat beschik je over:• Ervaring in een technisch commerciële functie en een passie voor de bouwsector. Jouw achtergrond stelt je in staat om de behoeften van onze klanten beter te begrijpen en oplossingen op maat aan te bieden;• Een teamspeler-mentaliteit, waarbij je goed kunt samenwerken met verschillende collega's en afdelingen om gezamenlijke doelen te bereiken. Je bent klantvriendelijk en hebt een commerciële instelling, waardoor je in staat bent om relaties op te bouwen en klanten tevreden te stellen;• Sterke organisatorische vaardigheden, waardoor je efficiënt en nauwkeurig kunt werken. Je bent in staat om prioriteiten te stellen, deadlines te halen en je werk goed te plannen;• Uitgebreide kennis van MS Office-toepassingen, zoals Word, Excel en PowerPoint, waardoor je professionele documenten kunt opstellen, gegevens kunt analyseren en presentaties kunt maken;• Ervaring met een ERP-pakket, bij voorkeur SAP, wordt als een pluspunt beschouwd. Dit stelt je in staat om snel vertrouwd te raken met het bedrijfseigene systeem en efficiënt te werken met gegevens en processen.
Het bedrijf
Met 32 filialen is het bedrijf marktleider en de grootste verdeler van dak- en gevelmaterialen in België. Reeds meer dan 60 jaar bouwen zij aan een ijzersterke reputatie als producent van regenwaterafvoersystemen en als verdeler van de belangrijkste merken voor dak- en gevelwerken. Het bedrijf staat in de sector bekend om zijn ruime voorraden, klantgerichte service en efficiënt logistiek netwerk. Ze bieden de dakwerker een totaalpakket van producten en diensten aan, een 'one-stop-shop' bereikbaar 24/7. Met een team van 265 enthousiaste en gedreven medewerkers blijft het bedrijf bouwen aan een continue groei.
Grootte
234 werknemers
Jouw contract
Interim met kans op vaste contract